Zamknij
REKLAMA

Czy jeśli chcę pożyczyć pieniądze, to tylko w banku?

17:34, 26.07.2022 bzyk Aktualizacja: 17:34, 26.07.2022
Skomentuj

Każdy może stanąć przed koniecznością pożyczenia pieniędzy. Nie każdy jednak może liczyć na pożyczkę z banku. W takiej sytuacji rozwiązaniem okazują się być pożyczki z Supergroszem. To świetna alternatywa dla klasycznych pożyczek bankowych, do których dostęp jest mocno utrudniony. Okazuje się, że pożyczkę ratalną w Supergroszu może tak naprawdę zaciągnąć każdy. Zobaczmy jak wygląda procedura i jakie warunki trzeba spełnić, aby zaciągnąć taką pożyczkę online.

1.Czym jest Supergrosz - firma oferująca udzielenie pożyczki?

2.Na jaką pożyczkę ratalną można się zdecydować?

3.Czy klient jest weryfikowany w biurze informacji kredytowej?

4.Czy muszę posiadać konto w banku?

Czym jest Supergrosz - firma oferująca udzielenie pożyczki?

Jest to firma, której historia zaczęła się w 2015 roku. To wówczas Aiqlabs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pojawiła się na polskim rynku. Ma ona w stu procentach polski kapitał. Stoją za nią osoby, które mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w zakresie zarówno finansów, jak i analityki. Chcąc poznać firmę i jej ofertę bliżej, wystarczy wejść na stronę https://supergrosz.pl/. Firma od samego początku dba o jakość świadczonych usług. Oferuje pożyczkę ratalną na bardzo dobrych warunkach. W razie jakichkolwiek trudności ze spłatą zawsze można liczyć na profesjonalne wsparcie.

Na jaką pożyczkę ratalną można się zdecydować?

Supergrosz proponuje swoim klientom pożyczkę ratalną, którą można rozłożyć nawet na pięćdziesiąt rat. W przypadku pożyczki ratalnej w tej firmie stali klienci mogą liczyć nawet na kwotę piętnastu tysięcy złotych. Jest to suma, która pozwala na solidne podreperowanie domowego budżetu, wykonanie niezbędnego remontu czy zakup nowych sprzętów kuchennych. Dzięki temu, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania nie jest wygórowana, klienci nie muszą obawiać się zbyt wysokiego obciążenia ratami. Całkowity koszt pożyczki w przypadku Supergrosz nie jest duży.

Czy klient jest weryfikowany w biurze informacji kredytowej?

Supergrosz dba o jakość świadczonych usług, a jednocześnie bezpieczeństwo finansowe siebie i swoich klientów. Dlatego zawsze pożyczka jest udzielana po pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Klient zawsze weryfikowany jest w:

  • Biurze Informacji Kredytowej;
  • Biurze Informacji Gospodarczej.

Dzięki temu pieniądze z pożyczki trafiają do tych, którzy dobrze rokują, jeśli chodzi o przyszłą spłatę. Warto pamiętać, że firma oferuje szereg akcji promocyjnych. W przypadku spełnienia warunków promocji można liczyć na szczególnie korzystne warunki, na przykład obniżenie prowizji poprzez upust w wysokości od 85% do nawet 90% prowizji, która uwzględniona jest w standardowym cenniku firmy.

Czy muszę posiadać konto w banku?

Decydując się na skorzystanie z oferty Supergrosz, nie trzeba posiadać konta bankowego. Rachunek oczywiście przydaje się przy weryfikacji, ale nie jest niezbędny. Ci, którzy takiego konta nie mają mogą wypłacić pieniądze czekiem GIRO. Kiedy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie i pieniądze zostaną przyznane, do klienta wysyłana jest wiadomość SMS ze specjalnym kodem. Trzeba wówczas udać się do urzędu pocztowego, okazać dokument tożsamości i można odebrać gotówkę. Warto pamiętać, że pożyczka z Supergrosz to oprocentowanie zmienne i niezwykle korzystna roczna stopa oprocentowania rrso. Dobra roczna stopa procentowa i każda rata oprocentowanie zmienne sprawiają, że z tej oferty warto skorzystać.

(bzyk)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%