Turniej Strzelecki 2024 o Tarczę Sheriff’a w Rydzynie - Wyniki i Podsumowanie

11:00, 11.07.2024 .
Skomentuj

Turniej Strzelecki o Tarczę Sheriff’a 2024

7 lipca 2024 roku, na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Rydzynie,  odbył się długo oczekiwany turniej strzelecki o Tarczę Sheriff’a. Wydarzenie przyciągnęło licznych uczestników i miłośników strzelectwa, którzy rywalizowali w różnych konkurencjach.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Organizatorzy, Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Rydzynie, przedstawili zwycięzców w poszczególnych kategoriach. W głównej konkurencji Tarcza SHERIFF'A 2024, pierwsze miejsce zdobył Maciej Pihil z KBS Włoszakowice. Drugie miejsce przypadło Krzysztofowi Cieślikowi z KBS Tarnowo Podgórne, a trzecie miejsce zajął Zbigniew Fortuniak reprezentujący KBS Rydzyna.

W konkurencji Strzelanie o Sępa triumfowała Ewa Drzewiecka, zdobywając pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajął Ryszard Drzewiecki, natomiast trzecie miejsce przypadło Zbigniewowi Fortuniakowi, również z KBS Rydzyna.

Turniej strzelecki o Tarczę Sheriff’a 2024 był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do integracji społeczności Kurkowego Bractwa Strzeleckiego. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w tym prestiżowym wydarzeniu, oraz życzymy dalszych sukcesów w przyszłych zawodach.