Zamknij

WYŁUDZAŁA SPRZĘT I USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE

10:00, 15.09.2023 .
Skomentuj

Zawierała umowy telekomunikacyjne na dane swoich krewnych, pobierając na raty markowy sprzęt, a następnie nie uiszczała opłat kredytowych. Leszczyńscy policjanci zatrzymali 37-latkę z Góry i ogłosili jej zarzuty oszustw. Podejrzanej grozi do 8 lat więzienia.

Ten proceder trwał w ostatnich dwóch miesiącach. Kobieta zawierała przez internet umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, pobierając sprzęt na raty. Były to markowe telefony komórkowe i laptopy. Problem w tym, że umowy zostały zawarte na dane osobowe krewnych kobiety, a dodatkowo nie spłacała rat za otrzymany sprzęt.

 

12 września br. leszczyńscy policjanci zatrzymali 37-latkę z Góry, bezpośrednio po odebraniu przesyłki od kuriera z zawartością kolejnego telefonu. Oprócz tego zabezpieczyli dwa laptopy pochodzące z oszustw dokonywanych przez kobietę.

 

37-latka póki co usłyszała zarzuty dokonania trzech oszustw na kwotę ponad 11 tysięcy złotych, jednak policjanci pracują nad tą sprawą i nie wykluczają, że ilość ogłoszonych kobiecie zarzutów ulegnie zwiększeniu. Podejrzanej grozi do 8 lat więzienia.

 

Monika Żymełka

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%