Pobiegli dla Niepodległej [VIDEO]

Pobiegli dla Niepodległej [VIDEO]

11.11. odbył się kolejny Bieg Niepodległości. Także w tym roku przyciągnął całą rzeszę amatorów biegania. Biegaczom towarzyszyła piękna pogoda.

Sto pierwsza rocznica odzyskania suwerenności przez polski naród przyniosła piękną pogodę. O 11.11 rozpoczął się Bieg Niepodległości. Zawodnicy spotkali się pod Halą Sportową w Rydzynie, skąd, w rytm bębnów, przeszli na linię startu.

Po krótkiej rozgrzewce przy Zamku biegacze wyruszyli, prowadzeni przez rowerzystów z R-Team. Podczas startu wypuszczono w powietrze białe i czerwone balony.

W międzyczasie na mecie przy Hali Sportowej zebrał się tłum kibiców. O godzinie 12.00. wszyscy chętni zaśpiewali Hymn Polski.

Na uczestników biegu czekały napoje oraz ciepły posiłek. Wszyscy, niezależnie od wyniku, mogli poczuć się  zwycięzcami.

« z 11 »

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Zarząd powiatu z wotum zaufania i absolutorium

Radni powiatu leszczyńskiego na LIII sesji udzielili Zarządowi Powiatu Leszczyńskiego wotum zaufania, przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu samorządu w 2021 r. i udzielili organowi wykonawczemu

Powiat kolejny raz dofinansuje prace melioracyjne

Władze powiatu leszczyńskiego podpisały umowy ze spółkami wodnymi na dofinansowanie bieżącego utrzymania urządzeń wodnych. Łączna kwota dotacji w 2022 r. z budżetu samorządu to 100