Pobiegli w Radkowie

Pobiegli w Radkowie

Pierwsze zawody z cyklu Garmin Ultra Race w Radkowie przyniosły Miłoszowi Szcześniewskiemu trzecie miejsce. Na bieg górski czekano aż siedem miesięcy, ale ten czas nie był pozbawiony treningów. W końcu, zawodnicy mogli wyjechać w Góry Stołowe, gdzie w miejscowości Radków nad zalewem rozpoczynał się oczekiwany bieg.


Zawody z cyklu Garmin Ultra Race w Radkowie odbyły się na dystansie 24km i przewyższenie +/- 900m. Trasa prowadziła przez Park Narodowy Gór Stołowych. Miłosz Sześniewski wrócił do domu z brązowym medalem, Adam Stachowiak zajął siódme miejsce, a Dawid Cieplik – dwudzieste drugie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom z regionu leszczyńskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą