Podpisano umowę z wykonawcą w Dąbczu

Podpisano umowę z wykonawcą w Dąbczu

Wczoraj przed południem w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Dąbczu podpisano umowę  z wykonawcą na przebudowę ul. Sportowej, spółką Drogomel.

Burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna oraz skarbnik podpisali umowę z prezesem spółki, p. Skoczylasem. Świadkami wydarzenia był dyrektor SP w Dąbczu, uczniowie oraz zaproszeni goście.

Zamówienie będzie dofinansowane ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u