Podsumowanie długiego weekendu

Podsumowanie długiego weekendu

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na leszczyńskich drogach podczas minionego długiego weekendu. Nad bezpieczeństwem na drogach naszego regionu czuwało kilkudziesięciu policjantów.

Okres od 30 maja do 3 czerwca br. to długi weekend połączony z obchodami Święta Bożego Ciała. To okres charakteryzujący się wzmożonym ruchem pojazdów i pieszych na drogach, w szczególności w głównych ciągach komunikacyjnych. Okoliczność ta wpływa na utrudnienia w ruchu i wzrost zagrożenia bezpieczeństwa na drogach.

Dlatego działania Policji między innymi skierowane są w tych dniach na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom podróżującym po drogach Leszna i powiatu leszczyńskiego oraz ograniczenie występowania utrudnień w ruchu.

W minionych czterech dniach kilkudziesięciu policjantów czuwało nad bezpieczeństwem na drogach naszego regionu. W tym czasie leszczyńska Policja odnotowała 4 wypadki drogowe, w których 4 osoby zostały ranne oraz 13 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali pięć osób, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę różnych pojazdów po wypiciu alkoholu.

źródło: leszno.policja.gov.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Dowody rejestracyjne czekają na odbiór

Ponad 1200 dowodów rejestracyjnych czeka w Starostwie Powiatowym w Lesznie na odbiór. Zapraszamy mieszkańców powiatu do Wydziału Komunikacji, wizyta trwa tylko kilka minut. Co prawda

Projekt Doradztwa Energetycznego

Od 2015 roku na terenie całego kraju z sukcesem realizowany jest projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności

stat4u