Pokaz tenisa stołowego "Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole" w Dąbczu

Pokaz tenisa stołowego "Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole" w Dąbczu

Klub Sportowy Wamet Dąbcze we współpracy z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego organizuje pokaz tenisa stołowego w wykonaniu Jakuba Kosowskiego w ramach programu „Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”. Pokazowy trening odbędzie się w piątek o godzinie 17 w Dąbczu.

W piątek na treningu Akademii Tenisa Stołowego pojawi się były Indywidualny Mistrz Polski seniorów w grze pojedynczej – Jakub Kosowski. Wieloletni zawodnik klubów niemieckiej Bundesligi i francuskiej Pro A poprowadzi piątkowe zajęcia oraz rozegra pokazowe spotkanie z zawodnikiem miejscowego klubu – Jakubem Wernerem. Ponadto Kosowski opowie o swojej karierze i będzie zachęcał dzieci do uprawiania tenisa stołowego.

Jakub Kosowski w swojej bogatej karierze zdobywał medale najważniejszych imprez na Starym Kontynencie. W 2008 roku urodzony na Śląsku tenisista stołowy zajął z reprezentacją Polski pierwsze miejsce w turnieju German Open z cyklu ITTF Pro Tour. Rok wcześniej Kosowski wywalczył brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Europy. W 2006 roku został mistrzem Polski seniorów w grze pojedynczej. W swojej karierze zdobywał także Puchar Niemiec, Puchar ETTU (z SV Plüderhausen) oraz wicemistrzostwo Francji (z Pontoise Cergy).

Piątkowe spotkanie w ramach akcji „Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole” skierowane jest dla uczniów Szkoły Podstawowej. Partnerami wydarzenia są Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Tibhar.

UWAGA: W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa w pokazie może uczestniczyć 20 dzieci.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Znów tylko 30 dni na rejestrację pojazdu

Od 1 stycznia 2021 r. znów obowiązują przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące nakładania kar pieniężnych na właścicieli pojazdów, którzy w ciągu 30 dni

Rusza rejestracja szczepień przeciwko COVID-19

15 stycznia br. rozpoczęła się rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Powszechne szczepienia całego społeczeństwa ruszają w styczniu 2021 r.

„PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”

Nadal na wielkopolskich drogach dochodzi do wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Prędkość to niezmiennie główny czynnik, który powoduje, że dochodzi do wypadków w których ludzie odnoszą

stat4u