Pokazy gry w ping ponga

Pokazy gry w ping ponga

1013226_823080131041314_176652168_nTenisiści stołowi Wametu Dąbcze mają za sobą bardzo pracowite dni. Gracze beniaminka 2. ligi gościli w Szkołach Podstawowych w Dąbczu i Rydzynie, gdzie rozegrali pokazowe spotkania i przybyliżyli dzieciom tajniki tenisa stołowego.

 

 

 

 

MATERIAŁ ZE STRONY www.dabcze.e-pingpong.pl/

 

Jako pierwsi pingpongistów gościli uczniowe w Dąbczu. W ubiegły czwartek po raz pierwszy swoje umiejętności zaprezentował nowy nabytek Wametu – Zhang Yaning. Wspólnie z nim w pokazowych zajęciach uczestniczyli Miłosz Matusik, Mateusz Przybył i Mieszko Przybył. Kolejny pokaz odbył się we wtorek w Rydzynie. Tym razem do uprawiania tenisa stołowego zachęcali Zhang Yaning, Miłosz Matusik i Krzysztof Mrozek.

 

Podczas pokazowych treningów uczniowie mogli poznać zasady gry w tenisa stołowego, oglądać na żywo trening zawodników, a na końcu spróbować swoich sił przy pingpongowym stole.

 

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Zapraszamy na wykład do zamku w Rydzynie

Zamek w Rydzynie razem z Panią doktor Barbarą Foryńską pragną zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład o roli pełnionej przez Zamek w Rydzynie podczas II wojny