Policja poszukuje kobiet zaatakowanych przez młodego mężczyznę

Policja poszukuje kobiet zaatakowanych przez młodego mężczyznę

Leszczyńska Policja prowadzi dochodzenie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej młodej kobiety. Policjanci ustalili sprawcę tego czynu, który prawdopodobnie może mieć związek z większą ilością takich zachowań, dlatego Policja zwraca się z prośbą o kontakt wszystkie osoby, które zostały zaatakowane przez podejrzanego.

Jesienią ubiegłego roku na jednym z osiedli w centrum Leszna mieszkanka miasta została zaatakowana na klatce schodowej przez młodego mężczyznę. Sprawca pod drzwiami jednego z mieszkań chwycił ją za pośladki oraz za twarz. Kiedy kobieta zaczęła krzyczeć mężczyzna wystraszył się i uciekł. Niedługo potem leszczyńscy policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Został on zatrzymany, a następnie usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej kobiety.

Policjanci ustalili, że w minionym roku zatrzymany mężczyzna mógł dopuścić się większej ilości czynów o podobnym charakterze.

W związku z powyższym Policja zwraca się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które mogły paść ofiarą mężczyzny i zostały zaatakowane w podobny sposób. W tej sprawie należy kontaktować się z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego KMP w Lesznie pod nr telefonu 65 523 16 00.

Monika Żymełka

 

źródło: leszno.policja.gov.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Wysadzono bankomat w Rydzynie [VIDEO]

W nocy z 4 na 5 kwietnia wysadzono bankomat, podlegający pod Bank PKO. Zdarzenie miało miejsce około godziny trzeciej w nocy. Są duże szkody. Siła

Pomóż pogorzelcom

Prośba o pomoc dla rodziny z Kawcza, która straciła dziś rano dach nad głową w wyniku pożaru.

2 dofinansowania dla Gminy Rydzyna

Zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w sprawie udzielenia pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego, Gmina Rydzyna otrzyma w tym roku pomoc finansową ze środków budżetu

stat4u