Policja poszukuje kobiet zaatakowanych przez młodego mężczyznę

Policja poszukuje kobiet zaatakowanych przez młodego mężczyznę

Leszczyńska Policja prowadzi dochodzenie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej młodej kobiety. Policjanci ustalili sprawcę tego czynu, który prawdopodobnie może mieć związek z większą ilością takich zachowań, dlatego Policja zwraca się z prośbą o kontakt wszystkie osoby, które zostały zaatakowane przez podejrzanego.

Jesienią ubiegłego roku na jednym z osiedli w centrum Leszna mieszkanka miasta została zaatakowana na klatce schodowej przez młodego mężczyznę. Sprawca pod drzwiami jednego z mieszkań chwycił ją za pośladki oraz za twarz. Kiedy kobieta zaczęła krzyczeć mężczyzna wystraszył się i uciekł. Niedługo potem leszczyńscy policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Został on zatrzymany, a następnie usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej kobiety.

Policjanci ustalili, że w minionym roku zatrzymany mężczyzna mógł dopuścić się większej ilości czynów o podobnym charakterze.

W związku z powyższym Policja zwraca się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które mogły paść ofiarą mężczyzny i zostały zaatakowane w podobny sposób. W tej sprawie należy kontaktować się z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego KMP w Lesznie pod nr telefonu 65 523 16 00.

Monika Żymełka

 

źródło: leszno.policja.gov.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowy Świat z lotu ptaka

Nowy Świat – osada leśna w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. Sołectwo Nowa Wieś. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. tekst: pl.wikipedia.org

Biegniemy dla Piotrusia

Już 29 listopada 2020r zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I BIEGU W KRAINIE MUFLONÓW- biegniemy dla Piotrusia Szczerbala. Piotruś to kilkunastoletni chłopiec mieszkający w

Kolejny krok do przebudowy drogi gminnej w Kłodzie

Zgodnie z wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Przedsiębiorstwo Drogowe „DROGBUD” – Gostyń zrealizuje roboty budowlane polegające na: Przebudowie drogi gminnej w miejscowości Kłoda (tzw.

stat4u