Pomoc Kacprowi w wyścigu ze śmiercią

Pomoc Kacprowi w wyścigu ze śmiercią

Kacper Bojański ma trzydzieści lat.  Ma rodzinę, pasję i przyjaciół. Zanim dowiedział się, że ma raka, żył tak jak rówieśnicy. Skończył studia i rozpoczął dorosłe życie z nadzieją na realizację marzeń.

„11 listopada to święto Niepodległości. Tego dnia w 1987 roku przyszedłem na świat. Ja – Wojownik, ale by się o tym przekonać, musiałem poczekać 28 lat” – zdradza Bojański, wiedząc, że przeciwnik nie jest łatwy. Rak wątrobo – komórkowy można wyleczyć, jednak wymaga to dużego nakładu finansowego.

W pomoc Kacprowi, który już od dwóch lat walczy z chorobą, zaangażowała się również nasza społeczność. 28 stycznia w hali sportowej w Rydzynie został zorganizowany festyn.

Również sekcje taneczne ROK – ZTL Moraczewo oraz Cheerleaderki, wsparły swoimi występami festyn, a sekcja plastyczna przekazała prace na licytację.
Udało się uzbierać 15 067 złotych. Nie wystarczy to jednak na pokrycie całości kosztów leczenia.  Brakuje jeszcze około 40 tys.zł.

Zachęcamy do dalszego wspierania Kacpra. Można wpłacić pieniądze na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym ,,Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: ,,1241 pomoc dla Kacpra Bojańskiego”.

Istnieje także możliwość przekazania 1% podatku dla Kacpra. W formularzu PIT-u należy wpisać  KRS 0000382243

Więcej szczegółów zarówno na temat możliwości pomocy, jak i historii choroby samego Kacpra, można znaleźć na stronie https://www.kawalek-nieba.pl/kacper-bojanski/.

« 1 z 6 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

stat4u