Poszukiwanie skarbów w Rojęczynie

Poszukiwanie skarbów w Rojęczynie

Dzień Dziecka można spędzać na różne sposoby. Ciekawy pomysł na atrakcje dla najmłodszych przygotował sołtys, rada sołecka i KGW z Rojęczyna. 28 maja o 14.00 dzieci spotkały się na Orliku w celu… szukania Słodkich Skarbów.

W programie były wspólne gry i zabawy. Dzieci zostały podzielone na grupy i zaczęło się poszukiwanie skarbów. Żeby nie było zbyt prosto, po drodze czekało wiele przygód. Oczywiście nie pojawiły się smoki, ziejące ogniem, tylko koperty z zadaniami do wykonania na mecie.

Gra miejska zakończyła się na placu zabaw przy sali wiejskiej w Rojęczynie. Młodzi odkrywcy mogli odpocząć, posilić się kiełbaskami z ogniska i słodkościami oraz podzielić się wrażeniami.

foto : facebook.com/rojeczyn.wies

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Trzy oferty na zakup energii elektrycznej

Pojawiły się ofert na zakup energii elektrycznej. Swoje propozycje złożyło trzech dostawców.Proponowane oferty są na zakup energii elektrycznej na lata 2021-2022. Protokół z otwarcia ofert

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

stat4u