Pracowity maj dla Wametu Dąbcze

Pracowity maj dla Wametu Dąbcze

Maj zapowiada się niezwykle intensywnie dla Klubu Sportowego Wamet Dąbcze. Tenisiści stołowi zespołu z gminy Rydzyna wezmą udział w imprezach rangi Mistrzostw Wielkopolski i Mistrzostw Polski.

Turniejowy maraton przedstawiciele drużyny z powiatu leszczyńskiego zainaugurują 15. maja od startu w Mistrzostwach Wielkopolski kadetów w Czempiniu. Dzień później w Poznaniu o medale Młodzieżowych Mistrzostw Wielkopolski rywalizował będzie Jakub Werner.

W odległym Sianowie 22. maja wystartują Maciej Kajzer i Filip Baliński. Najmłodsi tenisiści stołowi Wametu Dąbcze wezmą udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików (turniej dla najlepszych zawodników z województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego).

Intensywny miesiąc zakończą dwie imprezy rangi Mistrzostw Polski. W ostatni weekend maja w Ustrzykach Dolnych (woj. podkarpackie) w krajowym czempionacie juniorów udział weźmie Tomasz Mrozek, a w Gliwicach (woj. śląskie) w tym samym czasie o medale 33. Młodzieżowych Mistrzostw Polski walczył będzie Jakub Werner.

Kalendarz majowych startów Wametu Dąbcze:

  1. maja – Mistrzostwa Wielkopolski kadetów (Czempiń)
  2. maja – Młodzieżowe Mistrzostwa Wielkopolski (Poznań)
  3. maja – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Sianów)
    27-30. maja – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Gliwice)
    27-30. maja – Mistrzostwa Polski juniorów (Ustrzyki Dolne)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą