Przedszkolacy z Kłody w Teatrze Miejskim w Lesznie

Przedszkolacy z Kłody w Teatrze Miejskim w Lesznie

7 marca 2018 przedszkolacy z Kłody odbyli  wycieczkę do Teatru Miejskiego w Lesznie  na spektakl, pt. ,,Misiowe opowieści” cz.1 ,,Strach ma wielkie oczy”.

Jest to opowieść o dzieciach, które nie chcą iść do przedszkola i zostają same w domu. Co się może wydarzyć? Czy wszystko jest tak, jak sobie to  wyobrażały? Czy się nie boją?

Akcja bajki rozgrywa się w misiowej chatce, do której wchodzi się przez  szpaler imitujący las. Podczas trwania spektaklu dużo się dzieje: aktorzy tańczą, śpiewają, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągają uwagę małych widzów, którzy  bardzo  żywiołowo reagują  na perypetie misiowego rodzeństwa.

Dzieci  z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały spektakl. Dla wielu była to pierwsza wizyta w teatrze. Podobało im się, a to najważniejsze. Wycieczkę współfinansowała Rada Rodziców.

Monika Kirszke

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u