Przedszkolny dzień dziecka w Rydzynie

Przedszkolny dzień dziecka w Rydzynie

2 czerwca dzieci z przedszkoli świętowały Dzień Dziecka. Podopieczni wszystkich oddziałów Gminnego Przedszkola spotkali się na Orliku. Było kolorowo, wesoło i głośno. Na twarzach najmłodszych gościły uśmiechy, a o to chodzi w ich święcie.

Na dzieci czekały gry, zabawy, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Przedszkolaki rozegrały mecze piłki nożnej, skakały na dmuchańcach i spędziły czas na beztroskiej zabawie.

Był to z pewnością wyjątkowy czas dla dzieci. Z okazji Dnia Dziecka najmłodsi otrzymali też wiele prezentów. 1 czerwca przedszkolaki z Rydzyny dostały, m.in. piasek kinetyczny, który służy zarówno zabawie, jak i nauce wielu pożytecznych rzeczy.

 

1 thought on “Przedszkolny dzień dziecka w Rydzynie”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pierwsza przegrana Rycerzy

Rycerze Rydzyna rozegrali mecz z KS Kosz Pleszew na swoim terenie. Od początku spotkanie było trudne i zakończyło się dla gospodarzy porażką. Zabrakło niewiele i

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u