Przerwy w dostawie wody w gm. Rydzyna

Przerwy w dostawie wody w gm. Rydzyna

Słabsze ciśnienie w m. Kaczkowo, Rojęczyn, Junoszyn.

Zakład Usług Wodnych we Wschowie Sp. z o.o. zawiadamia, że 18 listopada 2022r. w godz. 8:00 – 16:00 z powodu braku prądu zgodnie z ogłoszeniem na stronie operatora – ENEA,  nastąpi osłabienie ciśnienia w sieci wodociągowej w miejscowościach; Kaczkowo, Rojęczyn, Junoszyn.

Za utrudnienia przepraszamy, jednocześnie informujemy, że po uruchomieniu docelowego ciśnienia w sieci może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

Możliwe przerwy w dostawie wody w gm. Rydzyna

16.11.2022r.

Zakład Usług Wodnych we Wschowie Sp. z o.o. zawiadamia, że 23 listopada 2022r. w godz. 9:00 – 20:00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody do mieszkańców miejscowości; Dąbcze, Nowa Wieś, Maruszewo, Tworzanice, Przybiń, Kąkolewo (gm. Osieczna).

Przerwy w dostawie wody spowodowane będą koniecznością wykonania prac remontowych na kolektorze kanalizacji sanitarnej.

Na ten czas prosimy zaopatrzyć się w wodę.

Wyznaczamy zastępczy punkt poboru wody – stacja uzdatniania wody w Dąbczu przy drodze powiatowej, tel. kontaktowy: 665 661 048.

W przypadku konieczności korzystania z ww. punktu prosimy zaopatrzyć się w pojemniki.

Za utrudnienia przepraszamy, jednocześnie informujemy, że prace mogą być przedłużone z przyczyn od nas niezależnych a po zakończeniu prac może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą