Przetrwał zabory, niszczą go koszty gazu - zbiórka na Zamek w Rydzynie

Przetrwał zabory, niszczą go koszty gazu - zbiórka na Zamek w Rydzynie

Zamek w Rydzynie prosi o wsparcie.

Chociaż niedawno, pomimo problemów, staraliśmy się świętować Nowy Rok, to znów kontakt z PGNiG może dać tylko jedno- wprawić w złość. Ponieważ kwota ostatniej faktury jest dla nas bardzo duża( 30.478 zł), poprosiliśmy o rozłożenie jej na raty. Wyrażono zgodę, jednak zaznaczono, że odroczenie objęte będzie naliczaniem odsetek. To typowe działanie monopolistyczne. To nieważne, że zawarta umowa zobowiązuje PGNiG do miesięcznego zawiadomienia klienta o planowanych podwyżkach, skoro PGNiG i tak łamie te zapisy i podnosi ceny bez powiadamiania klientów, kiedy ci klienci proszą o łaskawe podzielenie tej lichwy, wówczas nakładane są dodatkowe kary w postaci odsetek.

Drodzy przyjaciele, postanowiliśmy tych którzy mogą, poprosić o nawet symboliczne wsparcie. Założyliśmy na zrzutka.pl naszą zrzutkę na pomoc w spłacie tej nienormalnej faktury. Jest sprawą jasną, że do kwietnia takich faktur będą zapewne jeszcze cztery, ale póki co, bardzo prosimy o taka pomoc. To dla nas upokarzające, że w taki sposób walczy o przetrwanie w Polsce w XXI wieku Pomnik Historii, Perła Baroku, itd.

Podajemy link do wrzutki: https://zrzutka.pl/yuvtpg

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Zapraszamy na X Piknik Militarny

Już teraz zapraszamy w dniach 3/4 września 2022 do zamku w Rydzynie na X Piknik Militarny, Jak przystało na jubileusz, do zamku przyjedzie sprzęt ciężki,