Przyjedź do Dąbcza - zostań harcerzem [VIDEO]

Przyjedź do Dąbcza - zostań harcerzem [VIDEO]

W sierpniu były tylko trzy zbiórki, ale od września ruszyli pełną parą. Mowa o 10 Drużynie Harcerskiej „Włóczykije” im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu.

Po długiej przerwie w końcu długo oczekiwane zbiórki 10 Drużyny Harcerskiej „Włóczykije” im. Tadeusza Łopuszańskiego rozpoczęte. Pierwsza zbiórka w tym roku szkolnym odbyła się przy ognisku tradycyjnie śpiewano piosenki harcerskie, rozmawiano i było wiele zabawy oraz dyscypliny.

W szeregi drużyny wstąpiło wielu nowych członków, których ciepło przywitano i zaproszono do wspólnego ogniska. Takie spotkanie było z utęsknieniem oczekiwane przez wszystkich.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda życie w drużynie harcerskiej przyjdź, sprawdź sam, a na pewno ci się spodoba i zostaniesz z nimi na zawsze.

Osoby chcące wstąpić do 10 Drużyny Harcerskiej „Włóczykije” im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu proszone są o kontakt z druhem Wojtkiem Jędrzejczakiem pod nr 600 369 481

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u