Puchar Europy TT Inter Cup: Wamet zagra o nowe trofeum!

Puchar Europy TT Inter Cup: Wamet zagra o nowe trofeum!

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze jeszcze w tym sezonie powalczą w europejskich rozgrywkach TT Inter Cup. Zespół z gminy Rydzyna w najbliższych tygodniach rywalizował będzie o trofeum “Truda Pritziego”.

Po minimalnej porażce w finale grupy “D” z francuskim Ingre CMPJM 3:4, wydawało się, że gracze z Dąbcza nie zagrają już w tym sezonie w TT Inter Cup. Komitet organizacyjny tych europejskich rozgrywek postanowił jednak rozegrać dodatkowe zmagania, których stawką będzie zdobycie trofeum Truda Pritziego.

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze w dodatkowym turnieju zmierzą się z austriackim TTC Raiffeisen Kuch oraz niemieckim TSV Kornal Tischtennis. Pierwszy rywal klubu z powiatu leszczyńskiego na co dzień występuje w 2. Bundeslidze w swoim kraju. Z kolei drużyna z Korntal rywalizuje w Landeslidze.

Pod koniec marca doszło już do bezpośredniego starcia drużyn z Austrii i Niemiec. Tenisiści stołowi TTC Raiffeisen Kuchl pokonali we własnej hali TSV Kornal Tischtennis 4:2.

Spotkania Wametu Dąbcze zespołami z Kuchl i Kornal zostaną rozegrane w kwietniu i maju. Aktualnie kluby ustalają terminy tych meczów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Zapraszamy na X Piknik Militarny

Już teraz zapraszamy w dniach 3/4 września 2022 do zamku w Rydzynie na X Piknik Militarny, Jak przystało na jubileusz, do zamku przyjedzie sprzęt ciężki,