Punkt hazardowy zamknięty

Punkt hazardowy zamknięty

Od kilku dni drzwi lokalu 777 zostały zamknięte. Jak się okazało, sprawą punktu hazardowego zainteresował się Urząd Celny, który ma w planie zamknąć miejsca, zajmujące się nielegalnym hazardem.

Już wcześniej punkt był przedmiotem częstych kontroli policji, jednak dopiero niedawno sprawa nabrała tempa. Automaty do gier zostały zarekwirowane do ekspertyzy. Po kilku dniach pojawiły się nowe, co skłoniło do kolejnej wizyty urzędników. Tym razem w asyście policji, ponieważ na miejscu nie było właścicieli.

 

Jak nas poinformowano: do końca roku Urząd Celny planuje zamknąć w powiecie leszczyńskim jeszcze ponad pięćdziesiąt lokali tego typu.

Przypominamy, że pisaliśmy już o tej sprawie. Być może to nasz poprzedni artykuł na ten temat przyczynił się  po części do zamknięcia punktu.

1 komentarz do "Punkt hazardowy zamknięty"

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Zarząd powiatu z wotum zaufania i absolutorium

Radni powiatu leszczyńskiego na LIII sesji udzielili Zarządowi Powiatu Leszczyńskiego wotum zaufania, przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu samorządu w 2021 r. i udzielili organowi wykonawczemu

Powiat kolejny raz dofinansuje prace melioracyjne

Władze powiatu leszczyńskiego podpisały umowy ze spółkami wodnymi na dofinansowanie bieżącego utrzymania urządzeń wodnych. Łączna kwota dotacji w 2022 r. z budżetu samorządu to 100