R-TEAM rozpoczął sezon

R-TEAM rozpoczął sezon

W niedzielę 25.03. 2018 roku R-TEAM wziął  udział w pierwszych zawodach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej w tym roku.

„Maraton w Trzebani, jak co roku,  był dla nas nie lada wyzwaniem” – mówią zawodnicy.

Tym razem R-Team wystartowało w nieco okrojonym składzie. Wciąż jednak było groźne dla czołówki. Treningi przyniosły oczekiwane efekty.

Poniżej prezentujemy wyniki.

W kategorii MINI OPEN aż 4 zawodników R-Team znalazło się w TOP 25. Na czternastym miejscu – Szymon Stępniewski (oprócz tego znalazł się na trzecim miejscu w swojej kategorii wiekowej). Na dwudziestym pierwszym miejscu znalazł się Marcin Nawrotkiewicz, Paweł Kołosionek na dwudziestym trzecim, a tuż za nim z dwudziestą czwartą pozycją – Przemysław Szłapka.

Szczególne gratulacje należą się Stępniewskiemu i Nawrotkiewiczowi, którzy zaliczyli ogromny postęp w porównaniu do poprzedniego sezonu.

Pochwała też należy się  juniorowi Przemkowi Kozowskiemu, któremu udało mu się wywalczyć trzecie miejsce na podium. Na pewno da mu to więcej odwagi i pewności siebie w kolejnych zawodach.

„Udało nam się zaliczyć super początek sezonu. Nie zamierzamy przestać trenować i bić się o podium drużynowe!” – przekonują swoich fanów zawodnicy.

źródło: facebook.com/RteamRydzyna

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u