Raport o stanie Powiatu Leszczyńskiego w 2019 roku

Raport o stanie Powiatu Leszczyńskiego w 2019 roku

Realizując obowiązek wynikający z art. 30a ust.1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym, w dniu 2 czerwca br. Zarząd Powiatu Leszczyńskiego podjął uchwałę o przedłożeniu Radzie Powiatu Leszczyńskiego ,,Raportu o stanie Powiatu Leszczyńskiego w 2019 roku”.

Debata nad dokumentem odbędzie się w dniu 25 czerwca br., podczas XXV sesji Rady Powiatu Leszczyńskiego, której rozpoczęcie zaplanowano na godz. 12.00 w sali wiejskiej w Brennie, gmina Wijewo (ul. Jeziorna 3).

Mając na względzie fakt, że w debacie nad ,,Raportem o stanie Powiatu Leszczyńskiego w 2019 roku” mogą wziąć udział mieszkańcy Powiatu Leszczyńskiego, osoby zainteresowane zabraniem głosu w debacie winny złożyć do przewodniczącego Rady Powiatu Leszczyńskiego Jana Szkudlarczyka pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 150 osób. Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego Rady Powiatu Leszczyńskiego zgłoszenia.

Zgłoszenia mieszkańców Powiatu Leszczyńskiego do udziału w debacie nad ,,Raportem o stanie powiatu” przyjmowane będą do dnia 24 czerwca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Lesznie (pl. Kościuszki 4B, 64-100 Leszno) w godzinach pracy urzędu, tj. godz. 7:00 – 15:00.

Raport o stanie Powiatu Leszczyńskiego w 2019 roku

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą