Razem, ale osobno występ ZTL Moraczewo

Razem, ale osobno występ ZTL Moraczewo

ZTL Moraczewo przygotowało niezwykły klip, który pozwolił na chwilę zapomnieć o tęsknocie i zbliżył do siebie członków zespołu.

Czas pandemii spowodował odwołanie naszych wszystkich koncertów. Tęsknota za dziećmi i tańcem zrodziła pomysł do nagrania tego klipu. W ten sposób chociaż przez chwilę mogliśmy zbliżyć się do siebie. Wystąpiły te dzieci, które w domu miały kostiumy ludowe, wydane na występ – odwołany w ostatniej chwili, pozostali uwiecznieni zostali na zdjęciach. To dla nas trudny czas, nie możemy w pełni się realizować, ale jesteśmy dobrej myśli… że wkrótce się spotkamy – wyjaśnia nam kierownik i instruktor ZTL Moraczewo.

Nagrania dostarczyły sporo uśmiechu. Instruktor tłumaczyła dzieciom przez telefon, co mają tańczyć. Nie zawsze wszystko było jasne i trzeba było powtarzać nagrania. Dopiero później wykonano montaż z podkładem muzycznym w wykonaniu Piotra Piotrowskiego.

Efekt pracy zespołowej możecie zobaczyć na naszym portalu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u