Restauracja w Zamku już otwarta

Restauracja w Zamku już otwarta

Restauracja w Zamku już otwarta dla gości! Przystosowanie sal oraz dziedzińca pod nowe wytyczne zajęło trochę czasu, ale już można udać się na pyszny posiłek lub kawę.

Szefowa kuchni przygotowała specjalnie na „nowe otwarcie”- nowe propozycje dań oraz deserów. Są propozycje dla miłośników kremów z nasionami chia i świeżymi owocami, czy dla smakoszy sałatek.


„Nie możemy co prawda urządzać dużych imprez, ale nasz dziedziniec ma 420 metry kwadratowe, więc możemy już coś niezłego legalnie zorganizować” – zapewnia dyrektor zamku, który ma nadzieję na powrót do działalności na nieco większą skalę.

Już w najbliższą niedzielę od godziny 14.00, można będzie skosztować nowych dań przy muzyce na żywo. Na dziedzińcu pojawi się kapela Boogie Bron Band. Na gości czekają lody, grill i różne nowości.

Dla miłośników ciekawych historii jest też dobra wiadomość: w tym tygodniu pojawiły się kolejne eksponaty i w najbliższych dniach będą przybywać następne. Zostanie też otwarta pierwsza część przyziemia- od strony Parku, która na razie nie jest jeszcze wyposażona w eksponaty, ale pokazuje ciekawe wątki średniowiecznej zabudowy, np. odkrytą część muru Jana z Czerniny.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Złożyli wieńce pod pomnikami

17 września 1939 nastąpiła radziecka napaść na Polskę. Być może losy wojny potoczyłyby się inaczej, gdyby w tamtą niedzielę Armia Czerwona nie wkroczyła na tereny

Robczysko okiem drona

Robczysko – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa leszczyńskiego. Jest

ZTL Moraczewo na WIWATOWISKU

Po długiej, długiej przerwie ZTL MORACZEWO wróciło na scenę. Kilka dni temu zaczęliśmy pierwsze próby. – Oj, nie było łatwo- zdradza instruktorka P.Maciejewska. Zespół wraz

stat4u