Rodzice z dziećmi z oddziału przedszkolnego w Kłodzie pożegnali Panią Monikę Kirszke [VIDEO]

Rodzice z dziećmi z oddziału przedszkolnego w Kłodzie pożegnali Panią Monikę Kirszke [VIDEO]

15.06.2020 w sali bankietowej OAZA w Kłodzie odbyło się pożegnanie, odchodzącej na emeryturę Pani Moniki Kirszke, wieloletniej nauczycielki wychowania przedszkolnego z 40-letnim stażem pracy. W tym 34 lata przepracowanie w przedszkolu w Kłodzie.

Spotkanie odbyło się w formie niespodzianki. Całą oprawę tego wydarzenia, wystrój sali wraz z poczęstunkiem przygotowali dla pani Moniki rodzice w podziękowaniu za wieloletnią współpracę.

Wzruszeń było co niemiara. Nie obyło się bez łez. Po uroczystym przywitaniu, przemówieniu dotyczącym edukacji przedszkolnej pani Moniki oraz podziękowaniach, dzieci zaśpiewały piosenkę oraz tradycyjne sto lat, a także wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki.

Rodzice natomiast wręczyli kosz kwiatów, na salę wjechał tort z racami, a całokształt ubarwiły wystrzelone konfetti w kształcie serduszek.

Po poczęstunku wzruszona nauczycielka przedszkola podziękowała wszystkim zebranym za tak wspaniałą niespodziankę, w którą zaangażowali się wszyscy rodzice z dziećmi, a wszystko owiane było wielką tajemnicą.

Na pewno to spotkanie na długo pozostanie w ich pamięci.

3 thoughts on “Rodzice z dziećmi z oddziału przedszkolnego w Kłodzie pożegnali Panią Monikę Kirszke [VIDEO]”

  1. Absolwenci przedszkola

    Pani Monika – wspaniały nauczyciel z bagażem znakomitej wiedzy w dziedzinie wychowania przedszkolnego, wspaniały człowiek.
    Z takich ludzi warto brać przykład.

  2. Cioteczka gratulacje znając Ciebie to zasluzylas…. zawsze dawałaś 100% Ściskam Cie mocno🥰🥰🥰

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

ZTL Moraczewo na WIWATOWISKU

Po długiej, długiej przerwie ZTL MORACZEWO wróciło na scenę. Kilka dni temu zaczęliśmy pierwsze próby. – Oj, nie było łatwo- zdradza instruktorka P.Maciejewska. Zespół wraz

KGW Dąbcze świętowało dwie rocznice

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Dąbcza spotkały się w restauracji Eden, aby świętować rocznice powstania koła i stowarzyszenia. Spotkanie rozpoczęto minutą ciszy. Kobiety obchodziły

stat4u