Rodzinna atmosfera u Emerytów i Rencistów

Rodzinna atmosfera u Emerytów i Rencistów

18. 12. o godzinie 16.00 rozpoczęła się Wigilia Rydzyńskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Seniorzy spędzili ten czas w rodzinnej atmosferze. Na spotkaniu podziwiali występy artystyczne dzieci z rydzyńskiego Przedszkola oraz chóru Rydzyniacy. Przewodniczący Koła, Wacław Mróz zaprosił na Wigilię także gości. Oprócz członków koła, pojawili się także przedstawiciele władzy: Wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak, Burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna Kornel Malcherek, Przewodniczący Rady Miasta Roman Skiba oraz radny Bonifacy Skrzypczak.

Dzieci z Przedszkola w Rydzynie zaprezentowały Jasełka oraz pokaz taneczny, który wykonał wielki aplauz seniorów. Maluchy otrzymały słodkie upominki. Po występie dzieci, seniorzy z zespołu Rydzyniacy zaśpiewali kolędy oraz świąteczne piosenki.

Po części artystycznej pojawili się zaproszeni goście. Władysław Mróz podziękował za przybycie. Następnie wszyscy zgromadzeni goście podzielili się opłatkiem, by wspólnie zasiąść do uroczystej wieczerzy. Na seniorów czekały tradycyjne wigilijne potrawy. Ponadto każdy z nich otrzymał czekoladę od Burmistrza.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Rycerze dominują nad RÖBEN GIMBASKET

Cztery zwycięstwa w czterech meczach. Rycerze Rydzyna wykorzystują dobrą passę i zaliczają kolejne zwycięstwo w II lidze. Spotkanie z wrocławską drużyną zakończyło się wynikiem 82

Błąkające się psy

Czytelnicy poinformowali nas o błąkających się psach w Rydzynie w okolicach ulicy Jana z Czerniny.

stat4u