„Rowerowa S5” szansą dla komunikacji bezemisyjnej

„Rowerowa S5” szansą dla komunikacji bezemisyjnej

„Rowerowa S5” szansą dla komunikacji bezemisyjnej w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku

Gmina Rawicz podjęła działania zmierzające do realizacji inwestycji, docelowo przyszłej trasy rowerowej pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem.

Ogłoszone zostało zamówienie publiczne.

Przedmiotem zamówienia są usługi projektowe polegające na opracowaniu programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) dla zadania pn.: „Rowerowa S5 na trasie: gmina Rydzyna – gmina Bojanowo – gmina Rawicz – gmina Żmigród – gmina Prusice” wraz z koncepcją przebiegu szlaku rowerowego, przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim. Zadanie jest współfinansowane z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020 w ramach konkursu „Dotacje w ramach Partnerskiej Inicjatywy Miast”.

Termin składania ofert to 2021-06-09 10:00:00

W poniższym linku znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zamówienia:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/50746

źródło: rydzyna.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą