Rowerówka w pierwszą niedzielę lipca

Rowerówka w pierwszą niedzielę lipca

W niedzielę 2 lipca wszyscy chętni mogli wziąć udział w rowerówce, zorganizowanej wspólnie przez przewodniczącą Samorządu Mieszkańców Grażynę Dembicką i  Huberta Głowacza z TMR. Na taką formę spędzenia wolnego czasu zdecydowało się trzydzieści osób.

Rowerzyści spotkali się pod Zamkiem, skąd wyruszyli na rajd rowerowy.  Trasa wiodła przez ulicę Kościuszki i Przemysłową, następnie cykliści dojechali do Kłody, Tarnowej Łąki i Czerniny, skąd udali się już do punktu docelowego.

Celem wyprawy była Jabłonna, gdzie miłośnicy jednośladów spędzili miło czas. Zadbali o to sołtys wsi p. Bartkowiak wraz z małżonką, radny M. Urbanowicz oraz Tadeusz, który udostępnił teren. Dzięki ich uprzejmości goście mogli odpocząć przy grillu.

Uczestnicy są zadowoleni i potwierdzają, że było super.

foto: Marek Jankowiak, Hubert Głowacz, Grażyna Dembicka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Powiat leszczyński ósmy w kraju w rankingu finansowym

Powiat leszczyński zajął trzecie w Wielkopolsce i ósme miejsce w kraju wśród powiatów ziemskich w Rankingu Finansowym Samorządu Terytorialnego. Opracowanie uwzględnia wyniki samorządów za 2021

11 maj Dzień Bez Śmiecenia

Już po raz kolejny wspólnie możemy świętować ten dzień. Uczcijmy go więc w wymierny sposób. Spróbujmy w dniu dzisiejszym maksymalnie ograniczyć ilość wytwarzanych odpadów, wielu z nas może