Rusza Wamet Cup! Pierwsza runda już 23. kwietnia!

Rusza Wamet Cup! Pierwsza runda już 23. kwietnia!

Już 23. kwietnia zostanie zainaugurowana kolejna edycja Wamet Cup w tenisie stołowym. Podobnie jak w latach poprzednich, także i w tym roku, tenisiści stołowi rywalizować będą w trzech rundach eliminacyjnych. Triumfatora zmagań poznamy pod koniec maja.

Wamet Cup to cykl turniejów tenisa stołowego, w których wystartować może każdy chętny. Pierwsza runda zostanie rozegrana już 23. kwietnia 2017 roku w hali sportowej w Dąbczu (początek zmagań: 14:00, zapisy do 13:50). Kolejne dwa turnieje zaplanowano w maju.
– Rywalizacja w tegorocznym cyklu Wamet Cup będzie składała się z trzech rund eliminacyjnych, w których zawodnicy będą zbierać punkty do klasyfikacji generalnej – mówi Mateusz Przybył, prezes Wametu Dąbcze. – Po rozegraniu trzech imprez nagrodzimy trzech najlepszych graczy w klasyfikacji generalnej okazałymi pucharami i bonami do wykorzystania u naszego partnera sprzętowego – dodał Przybył.
Przed rokiem triumfatorem cyklu Wamet Cup został Wojciech Chwastyniak. Gracz Polonii Śmigiel w końcowej klasyfikacji wyprzedził Wojciecha Walenckiego, Denisa Bolewicza i Mieszka Przybyła.
Wamet Cup – runda 1
Termin: 23. kwietnia 2017
Godzina rozpoczęcia: 14:00
Zapisy: do godziny 13:50
Miejsce: Hala Sportowa w Dąbczu
Wpisowe: 10 zł
Nagrody w klasyfikacji generalnej:
Trzech najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej otrzyma puchary i bony do wykorzystania w sklepie internetowym www.ping-pong.pl.
1. miejsce – bon 300 PLN
2. miejsce – bon 200 PLN
3. miejsce – bon 100 PLN

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Tysiąc rejestracji pojazdów miesięcznie

Pracownicy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie dokonują miesięcznie około tysiąca rejestracji pojazdów oraz wydają około tysiąca nowych dowodów rejestracyjnych. Internetowa rezerwacja wizyt usprawnia obsługę

Szansa na dofinansowanie z FDS

Napłynęła dobra informacja dla Gminy Rydzyna. Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował, że wniosek na przebudowę ulic: Łopuszańskiego i Czarnieckiego w Rydzynie ma szansę na dofinansowanie z

REAGUJ NA HEJT W INTERNECIE!

Rodzicu! Czy zastanawiałeś się nad tym czym jest hejt? Zastanawiałeś się czy Twoje dziecko nie jest ofiarą, bądź sprawcą hejtu? Czy rozmawiałeś z nim o

stat4u