Ruszyła internetowa rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji

Ruszyła internetowa rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji

Starostwo Powiatowe w Lesznie uruchomiło internetową rezerwację wizyt w Wydziale Komunikacji. Usługa dotyczy rejestracji pojazdu oraz otrzymania dowodu rejestracyjnego.

Internetowa rezerwacja wizyt to kolejne usprawnienie funkcjonowania Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie i uniknięcie przez część mieszkańców oczekiwania w kolejce na wykonanie czynności urzędowych. Termin wizyty można ustalić elektronicznie maksymalnie miesiąc do przodu.

Rezerwacja odbywa się poprzez stronę  www.wizyty.powiat-leszczynski.pl

Aby zarezerwować wizytę należy wypełnić puste pola elektronicznego formularza, wskazać rodzaj czynności oraz wybrać miesiąc, dzień i godzinę. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku „umów wizytę” wyświetli się potwierdzenie rezerwacji. Zarezerwowanie jednej wizyty upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy.

Warunkiem realizacji umówionej wizyty jest otrzymanie potwierdzenia rezerwacji wizyty na wskazany adres e-mail.  W dniu zaplanowanej wizyty, przed określoną wcześniej godziną, należy pobrać bilet z terminala biletowego. Terminal biletowy wydrukuje bilet po wprowadzeniu numeru PESEL Klienta. Nieodebranie biletu przed zaplanowaną godziną powoduje anulowanie rezerwacji wizyty.

W przypadku rezygnacji z umówionej wizyty istnieje możliwość jej anulowania poprzez wejście na „link”, który także przesyłany jest automatycznie wraz z potwierdzeniem na wskazany wcześniej adres e-mail.

Link do strony rezerwacyjnej znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Lesznie bip.powiat-leszczynski.pl oraz na stronie internetowej Powiatu Leszczyńskiego www. powiat-leszczynski.pl w zakładce „Załatw sprawę w Starostwie”, w linku Wydział Komunikacji.

źródło: powiat-leszczynski.pl

1 thought on “Ruszyła internetowa rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji”

  1. Telefonów nikt nie odbiera, strona wykazuje błąd w zawiązku z czym to umawianie to jedna fikcja🤬

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

stat4u