Sandra Kozioł młodzieżową mistrzynią Wielkopolski w tenisie stołowym!

Sandra Kozioł młodzieżową mistrzynią Wielkopolski w tenisie stołowym!

Tenisistka stołowa Wametu Dąbcze – Sandra Kozioł wywalczyła w niedzielę tytuł młodzieżowej mistrzyni Wielkopolski. Podczas turnieju, który został rozegrany w Poznaniu, zawodniczka klubu z gminy Rydzyna wygrała wszystkie spotkania.

Kozioł, która w przeszłości stawała na podium seniorskich mistrzostw kraju, w stolicy Wielkopolski pokonała Monikę Derkowską (UKS TS Warta Oborniki) 3:0, Katarzynę Cembrowicz (UKS Nałęcz Ostroróg) 3:0, Alicję Gacę (fairPlayce Poznań) 3:0 i Anitę Chudy (LKTS Luvena Luboń) 3:1.

Dzięki wygranej w Poznaniu Sandra Kozioł uzyskała awans na 34. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, które od czwartku do niedzieli rozgrywane będą w Nowym Dworze Mazowieckim. Warto dodać, że to kolejna zawodniczka Wametu Dąbcze, która w sezonie 2021/2022 została mistrzynią Wielkopolski. Kilka tygodni temu pierwsze miejsce w mistrzostwach województwa seniorek zajęła Natalia Michorczyk.

Sandra Kozioł jest jedną z liderek 2-ligowego Wametu Dąbcze. W pierwszej połowie czerwca wraz ze swoimi koleżankami zagra dwumecz barażowy z Notecią Inowrocław o awans do 1. ligi kobiet.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Zapraszamy na X Piknik Militarny

Już teraz zapraszamy w dniach 3/4 września 2022 do zamku w Rydzynie na X Piknik Militarny, Jak przystało na jubileusz, do zamku przyjedzie sprzęt ciężki,