Seniorzy grali w Lubaszu w 2. GP Wielkopolski

Seniorzy grali w Lubaszu w 2. GP Wielkopolski

Lubasz gościł w niedzielę uczestników 2. Grand Prix Wielkopolski seniorów i seniorek w tenisie stołowym. W zawodach wystartowała pięcioosobowa reprezentacja Wametu Dobry Wiązar Dąbcze.

Najlepszy wynik w Lubaszu uzyskał Tomasz Mrozek. Junior 2-ligowego klubu w 2. GP Wielkopolski seniorów został sklasyfikowany na miejscach 9-10. Starszy brat Tomasza – Krzysztof uplasował się na pozycjach 13-14, a trzeci z przedstawicieli Wametu Dobry Wiązar – Mateusz Przybył zmagania ukończył na lokatach w przedziale 15-16.

Podczas niedzielnych zmagań w położonym w północnej części Wielkopolski Lubaszu wystąpiły również Agata Domańska i Kateryna Dudchenko. Pierwsza zawody w gronie seniorek zakończyła na miejscach 15-16, a druga 17-20.

Triumfatorami zmagań w 2. Grand Prix Wielkopolski seniorów i seniorek zostali Adrian Spychała (UKS Piast Poprava Ostrzeszów) i Katarzyna Palacz (KS Stella Gniezno).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą