Skorzystaj z darmowego sprawdzenia pojazdu!

Skorzystaj z darmowego sprawdzenia pojazdu!

Kierowco! Już w najbliższą sobotę (19.10.br.) możesz wykonać bezpłatną kontrolę i korektę oświetlenia w swoim pojeździe, przeglądu zawieszenia samochodowego oraz stanu ogumienia. O zwiększeniu bezpieczeństwa na drogach w okresie jesienno – zimowym oraz w czasie wyjazdów związanych z Dniem Wszystkich Świętych pomyślał dzielnicowy ze Święciechowy asp. Andrzej Mądrzak wraz z diagnostami z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów „MO&JA” w Strzyżewicach.

Już w najbliższą sobotę – 19 października br. w godz. 7.00 – 16.00 w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów „MO&JA” w Strzyżewicach przy ul. Balonowej 35 będzie można wykonać bezpłatną kontrolę i korektę oświetlenia w pojeździe, sprawdzić zawieszenie samochodowe oraz stan ogumienia.

To wspólna inicjatywa asp. Andrzeja Mądrzaka z Zespołu Dzielnicowych z Święciechowy oraz diagnostów z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów „MO&JA” w Strzyżewicach przy ul. Balonowej 35. Stacja znajduje się w rejonie podległym dzielnicowemu.

Powyższa inicjatywa zrodziła się z myślą oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego szczególnie w okresie jesienno – zimowym, w utrudnionych warunkach atmosferycznych oraz przed wzmożonym ruchem na drogach związanym z wyjazdami na Dzień Wszystkich Świętych.

Oferta dotyczy wyłącznie samochodów osobowych. Na kontrolę nie trzeba się umawiać, wystarczy przyjechać i ewentualnie cierpliwie poczekać na swoją kolej.

Skorzystajmy z oferty przygotowanej przez policjanta i diagnostów!

 

MUSISZ TU BYĆ, PRZYJEDŹ SWOIM AUTEM!

 

19 PAŹDZIERNIKA BR. GODZ. 7.00 – 16.00

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW „MO&JA”

(PRZY STACJI PALIW „LOTOS”)

STRZYŻEWICE, UL. BALONOWA 35

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą