Śmierć na torach

Śmierć na torach

34-letni mieszkaniec Kłody zginął pod kołami pociągu. Został wstrzymany ruch w stronę Bojanowa między Kłodą a Kaczkowem na wysokości Augustowa. Przyczyną śmierci jest prawdopodobnie samobójstwo. Mężczyzna na swoim profilu w mediach społecznościowych napisał: „ŻEGNAM” „SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE”. Na miejscu zdarzenia pracują służby: OSP i Straż Ochrony Kolei.

4 thoughts on “Śmierć na torach”

  1. Artykuł ok jako informacja, ale myślę że zdjęcia są już nie na miejscu, trzeba było jeszcze worek otworzyć żeby lepsze ujęcie zrobić. Tragedia się stała nie żyje młody chłopak nie powinno się takiego materiału wstawiać choćby że względu na rodzinę.

  2. Będzie mi Cie brakować, wspomnienia pozostaną..
    Był pogubiony przez system w którym żyjemy, szukał pomocy, pracy, miłości ..

    Usmiech Twój w pamięci mam [*]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą