Sołtys Kłody Liliana Szewczyk podaje powody rezygnacji

Sołtys Kłody Liliana Szewczyk podaje powody rezygnacji

Wiadomość o rezygnacji p. sołtys wsi Kłoda skłoniła nas do rozmowy z p. Lilianą Szewczyk o powodach jej decyzji. Okazuje się, że postanowienie wiązało się z wieloma dylematami.

P. Szewczyk wyjaśnia, że z decyzją zmagała się już od dłuższego czasu. W końcu jednak musiała ją podjąć, co spowodowane było brakiem czasu oraz nadmiarem obowiązków w pracy.

Zajmowanie się wieloma rzeczami, nie zawsze przynosi oczekiwane skutki. P. Szewczyk nie mogła poświęcić się w całości wsi oraz mieszkańcom, co przesądziło o rezygnacji.

„Nadal jednak w miarę możliwości będę brała udział w życiu Koła Gospodyń z Kłody, jak i Gminnej Radzie Kobiet” – zapewnia sołtys Kłody.

 

Spytaliśmy również, kogo najchętniej widziałaby w roli swojego następcy. Dowiedzieliśmy się, że najlepiej by było, gdyby tę funkcję przyjęła osoba młoda, kreatywna i ambitna.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czyn społeczny w Jabłonnie [VIDEO]

Po długim czasie gmina Rydzyna przejęła grunt w Jabłonnie od KOWR. Zaniedbany teren trzeba posprzątać i przygotować do dalszych prac. W tym celu mieszkańcy ze

Wamet „wyszarpał” remis w Ostrowie Wielkopolskim

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze zainkasowali w sobotę jedno „oczko” w rozgrywkach 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie południowej. Po sześciu kolejkach zespół z gminy Rydzyna utrzymał

Nowy samochód już w Dąbczu [VIDEO]

O późnych godzinach nocnych przyjechał nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczego 4×4 z wyposażeniem. Koszt zakupu to milion złotych. OSP Dąbcze na ten cel uzyskała wsparcie finansowe

stat4u