SOSW Rydzyna rozbudowuje monitoring wizyjny

SOSW Rydzyna rozbudowuje monitoring wizyjny

W prowadzonym przez powiat leszczyński Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie rozpoczęła się rozbudowa systemu monitoringu wizyjnego.

W 2019 r. wykonany został pierwszy etap prac związanych z utworzeniem nowego systemu monitoringu wizyjnego w budynkach SOSW w Rydzynie. Jego zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa przebywających w ośrodku uczniów, a także ograniczenie aktów wandalizmu i włamań do budynków placówki. Po zamontowaniu 13 kamer zewnętrznych i 7 kamer wewnętrznych zasięg systemu telewizji przemysłowej (CCTY) objął teren zewnętrzny wokół zespołu budynków SOSW oraz wnętrza budynków nr 1 i 2.

W tym roku w ramach rozbudowy monitoringu wizyjnego zamontowanych zostanie 10 kamer wewnętrznych (w budynkach nr  3, 5, 6, 8) oraz 2 kamer zewnętrznych (na budynkach nr 3 i 10).

Tegoroczne prace za 57 tys. zł do 28 grudnia br. wykona firma Cerber Alarmy Arkadiusz Ciesielski z Leszna.

źródło: powiat-leszczynski.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Artyści dostaną świadczenie postojowe

Zgodnie z tarczą 6.0, prawo do jednorazowego dodatkowego świadczenia postojowego przysługuje kolejnym grupom wykonującym umowy cywilnoprawne. Z postojowego skorzystają twórcy, artyści, technicy wspomagający kulturę, architekci

stat4u