Sowy na ludowo. Występ z okazji Dnia Babci i Dziadka

Sowy na ludowo. Występ z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dnia 23 stycznia dzieci z grupy średniej „Sowy” przygotowane przez wychowawczynię Beatę Musielak wystąpiły w Rydzyńskim Ośrodku Kultury dla swoich Babć i Dziadków.
Uroczystość odbyła się pod hasłem „Dzień Babci i Dziadka na ludowo”. Przedszkolacy oprócz pięknie wyrecytowanych wierszy i dialogów przypomnieli swoim najbliższym stare przeboje. Były „Biedroneczki”, „Chłopiec z gitarą”, tańce ludowe oraz piosenki o babci i dziadku. Dzieci wyraziły też swoją miłość pięknymi upominkami w postaci słodkiego słoiczka dla dziadka i kalendarza dla babci.
Były uściski, łzy radości na twarzach podczas występów najukochańszych wnuków, słodkie wypieki przygotowane przez rodziców oraz piękne zdjęcia. 
 tekst: Beata Musielak
foto: Krzysztof Pacholczyk

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Otrzymali promesę i motopompę [VIDEO]

Mija rok od kiedy w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu pojawił się nowy, ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy, a strażacy ciągle czynią starania o pozyskanie nowego

Wmurowali akt erekcyjny [VIDEO]

W Rydzynie wmurowano akt erekcyjny upamiętniający budowę/przebudowę szkoły podstawowej przy ul. Wolności. Na placu budowy zjawili się między innymi minister Jan Dziedziczak, władze gminy Rydzyna