Ioana Singeorzan zasili szeregi KS Wamet Dąbcze
22-letnia reprezentantka Rumunii dołącza do klubu z Dąbcz na sezon 2026/2027 w Ekstraklasie Kobiet w Tenisie Stołowym.

Klub Sportowy Wamet Dąbcze ogłosił pierwszy transfer przed historycznym sezonem w Ekstraklasie Kobiet w Tenisie Stołowym. Do drużyny dołączy Ioana Singeorzan – 22-letnia zawodniczka z Rumunii, która zagra w barwach klubu w rozgrywkach 2026/2027.
Singeorzan może pochwalić się imponującym dorobkiem medalowym. W 2025 roku zdobyła dwa brązowe medale Mistrzostw Europy do lat 21 – w grze pojedynczej i podwójnej. Rok wcześniej, w 2024 roku, stanęła na trzecim stopniu podium Mistrzostw Rumunii seniorek w singlu, a w 2023 roku wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Europy do lat 19 w grze pojedynczej.
Rumuńska zawodniczka prezentuje wysoką formę również w 2026 roku. W turniejach z cyklu World Table Tennis pokonała m.in. Polkę Katarzynę Węgrzyn 3:0, Szwedkę Christinę Kallberg 3:2 oraz reprezentantkę Francji Camillę Lutz 3:1.
Na podstawie: Wamet Dabcze