Spotkania z okazji Dnia Kobiet

Spotkania z okazji Dnia Kobiet

Sobota, 5 marca 2016 roku, okazała się wspaniałą okazją do spotkania kobiet z naszej gminy. Panie świętowały Dzień Kobiet, który będzie już w najbliższy wtorek.

W Kłodzie spotkały się panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Rydzyny, Kłody i Tarnowej Łąki. Kobiety spędziły przyjemnie czas.

W Jabłonnie zorganizowano spotkanie, połączone z występami artystycznymi dzieci ze Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola w Kaczkowie. Przedstawienie przygotowały p. Grażyna Klefas oraz p. Jolanta Matyla. Kelnerami byli mężczyźni, którzy sprawili, że panie poczuły się wyjątkowo.

W Tworzanicach natomiast spotkanie urozmaiciły występy uczniów Gimnazjum, którzy przygotowali program artystyczny razem z p. Iloną Twardowską.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pobiegli w Radkowie

Pierwsze zawody z cyklu Garmin Ultra Race w Radkowie przyniosły Miłoszowi Szcześniewskiemu trzecie miejsce. Na bieg górski czekano aż siedem miesięcy, ale ten czas nie

Nowe wyzwanie Nowaka

Marcin Nowak zadebiutował w triathlonie Kościan – Nowy Dębiec. Zawodnik R-Teamu sprawdził się na dystansach: pływanie 475 m, rower 22,5 km, bieg 5,25.Udało mu się

stat4u