Spotkanie z poetką w Szkole Podstawowej w Dąbczu

Spotkanie z poetką w Szkole Podstawowej w Dąbczu

Krystyna Grys jest leszczyńską poetką, która nie tylko chętnie jest zapraszana na spotkania autorskie, ale i z przyjemnością się na nie wybiera. Tym razem postanowiła odwiedzić uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu, gdzie pojawiła się na zaproszenie p. Zmysłowskiej.

Uczniowie klas I-VII pojawili się na sali gimnastycznej, gdzie poznali biografię artystki oraz posłuchali kilku jej wierszy. Najwięcej emocji wzbudziły te o zwierzętach oraz o utwór o żużlu.

Po prezentacji przyszedł czas na pytania najmłodszych. Po zaspokojeniu ciekawości uczniów, dzieci podziękowały za wizytę i wręczyły poetce piękne kwiaty.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Otrzymali promesę i motopompę [VIDEO]

Mija rok od kiedy w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu pojawił się nowy, ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy, a strażacy ciągle czynią starania o pozyskanie nowego

Wmurowali akt erekcyjny [VIDEO]

W Rydzynie wmurowano akt erekcyjny upamiętniający budowę/przebudowę szkoły podstawowej przy ul. Wolności. Na placu budowy zjawili się między innymi minister Jan Dziedziczak, władze gminy Rydzyna