Sprawdź czy Twoje gospodarstwo jest bezpieczne dla dzieci!

Sprawdź czy Twoje gospodarstwo jest bezpieczne dla dzieci!

W czasie wzmożonych prac polowych, Wielkopolska Izba Rolnicza apeluje do wszystkich rolników o zapoznanie się z pytaniami z list kontrolnych BHP w celu zweryfikowania czy w gospodarstwie panują bezpieczne warunki dla dzieci. Z danych KRUS i Okręgowej Inspekcji Pracy w Poznaniu wynika, że co roku na terenie Wielkopolski dochodzi do nieszczęśliwych zdarzeń i wypadków na wsi z udziałem najmłodszych, których w większości można by uniknąć przy zachowaniu odpowiednich środków zaradczych, niewymagających ponoszenia znacznych nakładów finansowych. Listy kontrolne uwrażliwiają na problem oraz wzbudzają większą czujność i ostrożność.

Poniżej zamieszczone zostały listy kontrolne, dzięki którym w łatwy sposób można wychwycić ewentualne nieprawidłowości i zagrożenia. Znajdą je Państwo poniżej.

Do pobrania:
Lista kontrolna

źródło: wir.org.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u