Starostwo szuka radcy prawnego

Starostwo szuka radcy prawnego

Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło nabór na stanowisko radcy prawnego w Wydziale Organizacyjno-Prawnym, Promocji i Obsługi Rady. Oferty można składać do 6 lipca br.

Nabór został ogłoszony, gdyż obecny radca prawny Agnieszka Kozłowska odchodzi z pracy z końcem czerwca br.

Nowa radca prawny Starostwa Powiatowego w Lesznie Agnieszka Kozłowska po studiach prawniczych ukończyła aplikację sędziowską. Od 2008 r. jest radcą prawnym, w administracji publicznej pracuje kilkanaście lat. Dziewięć lat temu została radcą prawnym Urzędu Celnego w Lesznie. Od kandydatów na to stanowisko wymagane jest wykształcenie wyższe prawnicze, wpis na listę radców prawnych oraz trzyletni staż pracy, w tym co najmniej roczny staż pracy w zakresie pomocy prawnej udzielanej jednostkom administracji publicznej. Wśród wymagań dodatkowych zawarta jest m.in. biegła znajomość przepisów i aktualnego orzecznictwa, w tym w szczególności z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego, prawa pracy oraz uregulowań dotyczących zamówień publicznych.

Oferty można składać do 7 lipca br. do godz. 15:00 na adres: Starostwo Powiatowe w Lesznie, pl. Kościuszki 4, budynek B, 64-100 Leszno z dopiskiem na kopercie „Oferta zatrudnienia na stanowisko radcy prawnego w Wydziale Organizacyjno-Prawnym, Promocji i Obsługi Rady”.

źródło: powiat-leszczynski.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzynie

Zgodnie z przeprowadzonym konkursem nową dyrektor Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie została Pani Izabela Rychlik, która była nauczycielem w Szkole Podstawowej

Milion złotych na deszczówkę!

Sejmik Województwa Wielkopolskiego 19 lipca 2021 roku podjął uchwałę w sprawie przekazania przez Województwo Wielkopolskie dotacji jednostkom samorządu terytorialnego w ramach programu pn. „Deszczówka”. Wsparcie

Narada sołtysów

Na naradzie z Burmistrzem Miasta i Gminy Rydzyna zjawili się sołtysi z naszej gminy. Rozmawiali o wysokości funduszu sołeckiego na 2022 rok w poszczególnych wioskach.