Strażak z Rydzyny w plebiscycie Asy Bezpieczeństwa

Strażak z Rydzyny w plebiscycie Asy Bezpieczeństwa

Karol Sumela, strażak z naszego miasta, został zgłoszony do plebiscytu Asy Bezpieczeństwa w kategorii: STRAŻAK OCHOTNIK. Zachęcamy do wysyłania SMS-ów.

Wystarczy wysłać wiadomość o treści SOCH.1 pod numer 72355. Karol czeka na Wasze głosy, więc telefony w dłoń i działamy.

Oto aktualne wyniki kandydatów w plebiscycie Asy Bezpieczeństwa, w kategorii: STRAŻAK OCHOTNIK. Głosować można do 4 maja. Wciąż też można zgłaszać kandydatów!

17 thoughts on “Strażak z Rydzyny w plebiscycie Asy Bezpieczeństwa”

 1. Niby ratuje ludzkie życie i koty na drzewach, a samochodem jeździ jak gdyby był niezrównoważony psychicznie. Wstyd. Oby do tragedii ze swoim udziałem nie doprowadził.

 2. Służba… dobry zart niektórzy tam idą żeby tylko pokazać jacy to sa społeczni i pomocni

 3. Gość jeździ w okolicy 100 na godzinę. Tam gdzie mieszkają małe dzieci. Po 23 godzinie puszcza muzykę jak debil. To jest zwykły przestępca i jeżeli nie zrozumie tego to porozmawiamy jak sąsiedzi.

 4. Jestem bezpośrednim sąsiadem i bezpieczeństwo jest temu Panu obce i szacunek dla sąsiadów jest całkiem obcy.

 5. Ja się zastanawiam dlaczego pracownicy umigr w czasie pracy jada na akcje osp? Przecież to jest ochotnicza straż a nie zawodowa… obowiązki maja inne… A strażaków jest sporo żeby ich zastąpić

 6. Ty były piłkarz. A Ty co nie możesz jeździć na akcje??? Strach Ci nie pozwala czy żona??? Wszyscy mądrzy na forum zapraszam do OSP

 7. Andrzej Kurzywąs

  Ja również jestem bezpośrednim sąsiadem pana Karola (dzielimy kilka ścian). Jeździ 25 km/h na hopce, gdzie ograniczenie jest do 20 km/h!!!!!!! Driftuje przednionapędówką!!!!1 Słucha Disco Polo!!! A najsmutniejsze jest to, że nie jest świadom tego, że do powstania jego samochodu przyczynił się sam Adolf Hitler, bo to on z Ferdynandem Porsche stworzył Volskwagena!!

 8. Dajcie już spokój z tym najazdem na niego… każdy jest idealny ale chyba tylko w Internecie

 9. Oczywiście – Nikt nie jest idealny ale skoro bierze się udział w konkursie na Asa Bezpieczeństwa i jest się pierwszym przy udzielaniu pomocy – to niech kolega szanuje ludzi i dzieci bo jak tak dalej pójdzie to on będzie sprawca wypadku. A udział w tym konkursie do czegoś zobowiązuje.

 10. Proszę szanownego sąsiada Karola, ja na jego miejscu te kury bym rozjechał (i to zrobię jak będą łazić po drodze). Jeżeli kolega jedzie na akcje to jego obowiązkiem jest stawić się w jak najszybszym czasie. A co do muzyki to już tylko i wyłącznie jego sprawa a nie wasza glapie..

 11. Do konkursu sam sie nie zglosil, nawet nie wiedzial ze bierze w nim udzial! Po za tym ratowanie zycia a jazda samochodem to co innego Xd

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pierwsza przegrana Rycerzy

Rycerze Rydzyna rozegrali mecz z KS Kosz Pleszew na swoim terenie. Od początku spotkanie było trudne i zakończyło się dla gospodarzy porażką. Zabrakło niewiele i

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u