Sukces Jarmarku Bożonarodzeniowego

Sukces Jarmarku Bożonarodzeniowego

Jarmark Bożonarodzeniowy, który dziś odbył się na rydzyńskim rynku, okazał się sukcesem. Organizatorami akcji byli: przewodnicząca Rady Samorządu Mieszkańców, p. Grażyna Dembicka, przewodniczący Rady Miejskiej, p. Roman Skiba, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Przedszkole w Rydzynie wraz z filiami. W programie przewidziane zostało wspólne ubieranie choinki, występy artystyczne, stoiska świąteczne oraz poczęstunek kawą lub herbatą. Burmistrz Miasta i Gminy zapewnia, że to nie ostatnia impreza tego typu w Rydzynie.

Mieszkańcy gminy, a także goście, których zachęciła akcja, mogli skosztować wypieków, przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, a także zakupić oryginalne ozdoby świąteczne. 🙂 Wszystko przy dźwiękach kolęd i piosenek, zaśpiewanych przez młodych artystów.

W programie było też wspólne ubieranie choinek przez dzieci, co przyniosło wspaniałe rezultaty. Przedszkolaki wykazały się zmysłem artystycznym, czemu trudno się dziwić zważywszy na to, że rękodzieła przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich również cieszyły oczy zwiedzających.

Jarmark wprowadził mieszkańców w świąteczną atmosferę, nie tylko z powodu dnia Mikołajek. Piękna muzyka, pyszne smakołyki i kolorowe rękodzieła oraz fantastyczny klimat. To wszystko było dzisiaj w Rydzynie.

 

« 1 z 7 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Rycerze dominują nad RÖBEN GIMBASKET

Cztery zwycięstwa w czterech meczach. Rycerze Rydzyna wykorzystują dobrą passę i zaliczają kolejne zwycięstwo w II lidze. Spotkanie z wrocławską drużyną zakończyło się wynikiem 82

Błąkające się psy

Czytelnicy poinformowali nas o błąkających się psach w Rydzynie w okolicach ulicy Jana z Czerniny.

stat4u