Superligowcy sprawdzą Wamet Dąbcze podczas turnieju w Suchedniowie

Superligowcy sprawdzą Wamet Dąbcze podczas turnieju w Suchedniowie

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze znaleźli się w gronie czterech zespołów, które wezmą udział w drugiej edycji turnieju o Puchar Orlicza 1924. Zawody odbędą się 22. sierpnia w Suchedniowie.

Impreza w województwie świętokrzyskim zapowiada się niezwykle interesująco. W zawodach udział weźmie świeżo upieczony beniaminek LOTTO Superligi – Uczelnia Państwowa Zamość, uznawany za faworyta 1. ligi w nowym sezonie – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, przedstawiciel 2. ligi łódzko-świętokrzyskiej – UKS Orlęta Bilcza oraz Wamet Dabcze.

–Zaproszenie do udziału w turnieju to dla nas wielkie wyróżnienie. Niezwykle cieszymy się, że będziemy mogli rywalizować przy stole z najlepszymi tenisistami w naszym kraju – mówi Mateusz Przybył, prezes Wametu Dabcze.

Podczas drugiej edycji turnieju o Puchar Orlicza 1924 wystapią m.in. Jakub Perek, Daniel Bąk (obydwaj Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów), Ihor Zawadski czy Marcin Litwiniuk (przedstawiciele beniaminka LOTTO Superligi – Uczelni Państwowej Zamość).

Turniej składał się będzie z dwóch pojedynków półfinałowych, meczu o trzecie miejsce i finału. Spotkania rozgrywane będą do czterech wygranych gier.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u