Światowy Dzień Uśmiechu

Światowy Dzień Uśmiechu

Światowy Dzień Uśmiechu obchodzimy w pierwszy piątek października. Pierwsze obchody tego święta przeprowadzono 1 października 1999.

W ten dzień każdy z nas powinien nieco zwolnić i zwrócić uwagę na jakość naszego życia, na to czy towarzyszy nam poczucie szczęścia i spełnienia. Warto zastanowić się, czy zbyt wiele czasu nie marnujemy na rzeczy, które nie wnoszą żadnej wartości do naszego życia, jednocześnie lekceważąc proste gesty i zachowania, które mogą zmienić nastawienie do innych. Dzieci z przedszkola w Rydzynie, w tym grupa starsza Muchomorki świętowały dzień z uśmiechem, bawiąc się radośnie kolorami, balonikami i przy muzyce oraz tworząc emotikonki. Wszystkim życzymy „smiley face”.

tekst/foto: Beata Musielak

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Będą nowe chodniki w gminie Rydzyna

Zarząd Dróg Powiatowych przygotowuje się do zlecenia budowy chodników w dwóch miejscowościach w gminie Rydzyna: Robczysku i Maruszewie. W budżecie powiatu leszczyńskiego na 2021 r.

Zamykają przejazd w Kłodzie

Planowane zamknięcie przejazdu kolejowego w Kłodzie potrwa od dnia 28.02.2021 r. godz. 18:00 do dnia 1.03.2021 r. godz. 12:00 źródło: rydzyna.pl

stat4u