Święta Bożego Narodzenia w Kolorowym Wiatraczku

Święta Bożego Narodzenia w Kolorowym Wiatraczku

Czas przygotowań do Świąt w oczekiwaniu na przyjście dzieciątka Jezus jest wyjątkowo ważny dla dzieci. Przekazywanie tradycji z pokolenia na pokolenie ma na celu uwrażliwianie najmłodszych na wiele aspektów życiowych. Bliskość i więzi rodzinne to podstawa. Nie zapominajmy o tym w biegu codziennych obowiązków.
Przedszkolaki w ostatnich dniach pobytu w placówce kolędowali, stroili choinki, wspólnie zasiadali przy wigilijnym stole, łamiąc się opłatkiem oraz składając życzenia. Podopieczni otrzymali oczywiście prezenty, ze środków Rady Rodziców.

Korzystając z okazji przesyłamy Wam, a także Waszym bliskim radosnych i zdrowych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2022 Przedszkolaki wraz z gronem pedagogicznym.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Adrian Wojtkowiak z pucharem

28 stycznia 2023 roku odbył się Puchar Polski w Florecie Kobiet i Mężczyzn. Zwycięzcą został, pochodzący z Rydzyny, Adrian Wojtkowiak. Sportowiec reprezentuje AZS AWF Poznań.

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS FERII ZIMOWYCH 2023

Rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają w tym roku w poszczególnych województwach od 16 stycznia do 26 lutego br. Dla wielu osób, zwłaszcza dla dzieci

Sportowo dla WOŚP

Jedni pobiegli, drudzy grają w piłkę – wszystko w celu udzielenia wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biegacze i kijkarze spotkali się na rydzyńskim rynku, skąd