Świętowali Dzień Babci i Dziadka

Świętowali Dzień Babci i Dziadka

19 stycznia odbyła się impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tym razem na sali w „OAZIE” spotkali się seniorzy ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16.00. Podczas imprezy uhonorowano również jubilatów: p. Zofię Ratajczak oraz p. Mieczysława Walenciaka.

Uroczystość uświetniły występy dzieci z przedszkola „Kolorowy Wiatraczek” w Rydzynie, które przygotowały wspaniałe przedstawienie. Widownię zachwycił rodzący się talent aktorski i taneczny tych najmłodszych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Adrian Wojtkowiak z pucharem

28 stycznia 2023 roku odbył się Puchar Polski w Florecie Kobiet i Mężczyzn. Zwycięzcą został, pochodzący z Rydzyny, Adrian Wojtkowiak. Sportowiec reprezentuje AZS AWF Poznań.

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS FERII ZIMOWYCH 2023

Rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają w tym roku w poszczególnych województwach od 16 stycznia do 26 lutego br. Dla wielu osób, zwłaszcza dla dzieci

Sportowo dla WOŚP

Jedni pobiegli, drudzy grają w piłkę – wszystko w celu udzielenia wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biegacze i kijkarze spotkali się na rydzyńskim rynku, skąd