Szymon Kulczycki wygrał w Dąbczu. Wamet Cup dla Katafiasza

Szymon Kulczycki z 1-ligowej Gorzovii Gorzów Wielkopolski wygrał ostatnią, trzecią rundę Wamet Cup w tenisie stołowym. Triumfatorem całego cyklu został Krzysztof Katafiasz ze Stelli Gniezno, który w końcowej klasyfikacji wyprzedził Wojciecha Walenckiego (Junior Leszno) i Denisa Bolewicza (Wamet Dąbcze).

Niedzielne zmagania w hali sportowej w Dąbczu miał niezwykle silną obsadę. W turnieju udział wzięli bowiem dwaj zawodnicy, którzy na co dzień występująca w 1. lidze – Szymon i Samuel Kulczyccy. Ostatecznie najlepszym tenisistą stołowym trzeciej rundy Wamet Cup okazał się bardziej doświadczony Szymon, który w spotkaniu finałowym pokonał Krzysztofa Katafiasza 3:0.

Na najniższym stopniu podium udział w imprezie zakończył Denis Bolewicza, a na czwartej pozycji uplasował się mistrz Polski juniorów – Samuel Kulczycki. Gracz Olimpii-Unii Grudziądz z powodów zdrowotnych zrezygnował z udziału w pojedynku o trzecie miejsce.

Triumfatorem Wamet Cup w sezonie 2016/2017 został Krzysztof Katafiasz, który był bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem całego cyklu. Tuż za nim w końcowej klasyfikacji uplasowali się Wojciech Walencki (Junior Leszno), Denis Bolewicz (Wamet Dąbcze), Krzysztof Mrozek (Wamet Dąbcze) i Mieszko Przybył (Wamet Dąbcze).

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Five Cup – turniej inny niż wszystkie!

Five Cup to niezwykły turniej, który zostanie zorganizowany po raz pierwszy w naszym regionie. Jesteście spragnieni gry w piłkę nożną? Weź udział w turnieju, który zaskoczy Was swoją formułą! Jesteście gotowi, aby podjąć

Uroczyste podniesienie flagi w Nowej Wsi [VIDEO]

Przed dniem Święta Flagi Narodowej w centralnym miejscu przed świetlicą wiejską w Nowej Wsi została podniesiona flaga Polski. Uroczyste wydarzenie zostało zorganizowane prze sołtysa Nowej

Pracowity maj dla Wametu Dąbcze

Maj zapowiada się niezwykle intensywnie dla Klubu Sportowego Wamet Dąbcze. Tenisiści stołowi zespołu z gminy Rydzyna wezmą udział w imprezach rangi Mistrzostw Wielkopolski i Mistrzostw