Szymon Kulczycki wygrał w Dąbczu. Wamet Cup dla Katafiasza

Szymon Kulczycki wygrał w Dąbczu. Wamet Cup dla Katafiasza

Szymon Kulczycki z 1-ligowej Gorzovii Gorzów Wielkopolski wygrał ostatnią, trzecią rundę Wamet Cup w tenisie stołowym. Triumfatorem całego cyklu został Krzysztof Katafiasz ze Stelli Gniezno, który w końcowej klasyfikacji wyprzedził Wojciecha Walenckiego (Junior Leszno) i Denisa Bolewicza (Wamet Dąbcze).

Niedzielne zmagania w hali sportowej w Dąbczu miał niezwykle silną obsadę. W turnieju udział wzięli bowiem dwaj zawodnicy, którzy na co dzień występująca w 1. lidze – Szymon i Samuel Kulczyccy. Ostatecznie najlepszym tenisistą stołowym trzeciej rundy Wamet Cup okazał się bardziej doświadczony Szymon, który w spotkaniu finałowym pokonał Krzysztofa Katafiasza 3:0.

Na najniższym stopniu podium udział w imprezie zakończył Denis Bolewicza, a na czwartej pozycji uplasował się mistrz Polski juniorów – Samuel Kulczycki. Gracz Olimpii-Unii Grudziądz z powodów zdrowotnych zrezygnował z udziału w pojedynku o trzecie miejsce.

Triumfatorem Wamet Cup w sezonie 2016/2017 został Krzysztof Katafiasz, który był bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem całego cyklu. Tuż za nim w końcowej klasyfikacji uplasowali się Wojciech Walencki (Junior Leszno), Denis Bolewicz (Wamet Dąbcze), Krzysztof Mrozek (Wamet Dąbcze) i Mieszko Przybył (Wamet Dąbcze).

foto: WAMET

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Trzy oferty na zakup energii elektrycznej

Pojawiły się ofert na zakup energii elektrycznej. Swoje propozycje złożyło trzech dostawców.Proponowane oferty są na zakup energii elektrycznej na lata 2021-2022. Protokół z otwarcia ofert

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

stat4u