Terminy posiedzeń Komisji Stałych Rady Miejskiej

Terminy posiedzeń Komisji Stałych Rady Miejskiej

Mieszkańcy mogą uczestniczyć nie tylko w Sesjach Rady Miasta, ale również w Komisjach. Odbywają się one w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Rydzyna. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zobaczenia, jak wygląda praca radnych i Urzędu.

 

Informacja na temat posiedzeń Komisji Stałych Rady Miejskiej została zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej.

W sierpniu wyjazdowe posiedzenie Komisji oświaty, kultury, zdrowia, sportu i rekreacji, rodziny i młodzieży odbędzie 25 sierpnia (w najbliższy piątek) o godzinie 9.00. Tematem posiedzenia będzie wizytowanie placówek oświatowych pod kątem przygotowania do nowego roku szkolnego 2017/2018.

We wrześniu posiedzenia poszczególnych Komisji odbędą się na sali narad .

Poniżej szczegółowa informacja, dotycząca terminów:

  • posiedzenie Komisji rewizyjnej – 01 września 2017r. (piątek) godz. 14.30.

Tematem posiedzenia będzie analiza wykonania budżetu Miasta i Gminy Rydzyna za i półrocze 2017r. oraz analiza dochodów ze sprzedaży gruntów gminnych, a także informacja o zakupie gruntów na rzecz Gminy w i półroczu 2017 r.

  • posiedzenie Komisji rolnictwa i ochrony środowiska, budownictwa i gospodarki komunalnej, bezpieczeństwa publicznego i przeciwpożarowego – 08 września 2017r. (piątek) godz. 14.00.

Tematem posiedzenia będzie analiza wykonania budżetu Miasta i Gminy Rydzyna za I półrocze 2017r. oraz informacja o realizacji regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Rydzyna.

  • wspólne posiedzenie komisji budżetu i finansów, rozwoju gospodarczego i współpracy z zagranicą oraz komisji oświaty , kultury, zdrowia, sportu i rekreacji, rodziny i młodzieży – 11 września 2017r. (poniedziałek ) godz. 13.00.

Tematem posiedzenia będzie analiza wykonania budżetu Miasta i Gminy Rydzyna za I półrocze 2017r.

źródło: bip2-rydzyna

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czyn społeczny w Jabłonnie [VIDEO]

Po długim czasie gmina Rydzyna przejęła grunt w Jabłonnie od KOWR. Zaniedbany teren trzeba posprzątać i przygotować do dalszych prac. W tym celu mieszkańcy ze

Wamet „wyszarpał” remis w Ostrowie Wielkopolskim

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze zainkasowali w sobotę jedno „oczko” w rozgrywkach 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie południowej. Po sześciu kolejkach zespół z gminy Rydzyna utrzymał

Nowy samochód już w Dąbczu [VIDEO]

O późnych godzinach nocnych przyjechał nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczego 4×4 z wyposażeniem. Koszt zakupu to milion złotych. OSP Dąbcze na ten cel uzyskała wsparcie finansowe

stat4u